Συμπλήρωση στοιχείων επικοινωνίας (Γονείς Α’ Τάξης) – Επικαιροποίηση στοιχείων επικοινωνίας για άλλες τάξεις

⇨ Αγαπητοί γονείς μαθητών/τριών που φοιτούν στην Α’ Δημοτικού,

Στο πλαίσιο της λειτουργικότερης επικοινωνίας του σχολείου μας παρακαλούμε, εάν το επιθυμείτε, να συμπληρώσετε στην παρακάτω φόρμα τη διεύθυνση email και τον αριθμό του κινητού τηλεφώνου σας.

⇨ Η ίδια φόρμα μπορεί να συμπληρωθεί εκ νέου από γονείς μαθητών/τριών των υπολοίπων τάξεων που επιθυμούν να δηλώσουν κάποια αλλαγή στα στοιχεία επικοινωνίας τους. Εάν κάποιος γονέας δεν επιθυμεί πλέον να χρησιμοποιείται το email του, να αποστείλει σχετικό αίτημα στο email του σχολείου.

⇨ Τα προσωπικά δεδομένα που συλλέγονται στην παραπάνω φόρμα θα χρησιμοποιηθούν από το εκπαιδευτικό προσωπικό του 11ου Δημοτικού Σχολείου Γλυφάδας για τις ανάγκες της επικοινωνίας με γονείς, όσο αφορά σε κάποιες σημαντικές ανακοινώσεις του σχολείου μας. Θα διατηρηθούν για όσο χρονικό διάστημα το/τα παιδί/ιά είναι στο δυναμολόγιο του σχολείου μας.