Επαναλειτουργία με εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Σύμφωνα με το αρ. πρωτ. 16313/ΓΔ4/10-02-2021 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ το σχολείο μας θα παραμείνει κλειστό για την δια ζώσης διδασκαλία.

Θα λειτουργούμε βεβαίως κανονικά με την εξ αποστάσεως εκπαίδευση από την Πέμπτη 11/02/2021 ακριβώς με τον ίδιο τρόπο και το ίδιο πρόγραμμα που είχαμε πριν τις γιορτές των Χριστουγέννων.

Σας έχουν αποσταλεί ξανά μέσω email τα προγράμματα και τα links των εκπαιδευτικών της τάξης σας.

Παρακαλούμε όσοι έχετε αφήσει στο σχολείο υλικό / βιβλία / μουσικά όργανα που θα χρειαστούν για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση, να επικοινωνήσετε με τον εκπαιδευτικό της τάξης ώστε να τα παραλάβετε σε προκαθορισμένο ραντεβού.

Για οποιαδήποτε απορία σας ή διευκρίνιση βρισκόμαστε στην διάθεσή σας στα τηλέφωνα του σχολείου 210 96 11 311210 96 37 840 και ηλεκτρονικά στο email mail@11dim-glyfad.att.sch.gr .

Μην ξεχνάτε να ελέγχετε τον ιστότοπο του σχολείου ώστε να ενημερώνεστε για οποιαδήποτε αλλαγή.