Καλοκαιρινός αποχαιρετισμός

στα πλαίσια της λήξης του σχολικού έτους, αλλά και της ολοκλήρωσης της θητείας μου στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Γλυφάδας, θέλω από καρδιάς να σας ευχαριστήσω όλους και τον καθένα ξεχωριστά για την εξαιρετική συνεργασία που είχαμε κατά τη διάρκεια των τελευταίων ετών.

Πυξίδα μας ήταν το όφελος των μαθητών αλλά και η βελτίωση των υποδομών της σχολικής μονάδας. Οι προσπάθειες που έγιναν απ’ όλους μας απέδωσαν καρπούς και σήμερα τα παιδιά μας απολαμβάνουν ένα φιλόξενο σχολείο, εξωστρεφές και ευχάριστο. Επιθυμία μου είναι, η πορεία αυτή να συνεχιστεί, ώστε να έχουν όλα τα παιδιά το σχολείο που ονειρευόμαστε.

Από καρδιάς εύχομαι σε όλους σας να έχετε υγεία, δημιουργική διάθεση, μα πάνω απ’ όλα πίστη και ελπίδα για ένα καλύτερο μέλλον με πρωταγωνιστές τα παιδιά μας.

Καλό καλοκαίρι!

Ο Διευθυντής του 11ου Δ. Σ. Γλυφάδας