Σεμινάριο με θέμα «Stop Bullying»

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες ,
Ο Συλλόγος γονέων και κηδεμόνων του Σχολείου μας σε συνεργασία με το Κέντρο πρόλήψης Γλυφάδας διοργανώνει σεμινάριο για όλους τους γονείς την Δευτέρα 14 Μαρτίου 2022 στις 17:00 εώς και τις 19:00 το απόγευμα στον χώρο του σχολείου μας με θέμα τον σχολικό εκφοβισμό “Bullying”.
Μαζί μας θα είναι η ψυχολόγος – ψυχοθεραπέυτρια Κα Χαρατσίδου Μελίνα όπου και θα μας μιλήσει σχετικά με αυτό το επίκαιρο θέμα.
Να σας ενημερώσουμε ότι λόγω των μέτρων για την δημόσια υγεία ( Covid ) θα πρέπει όλοι όσοι έρθουν στο σεμινάριο να έχουν μαζί τους πιστοποιητικό εμβολιασμού ή πιστοποιητικό νόσησης ή rapid test 48 ώρων ή PCR test 72 ωρών καθώς και ένα έγγραφο ταυτοπροσωπιάς ( π.χ την αστυνομική τους ταυτότητα ή δίπλώμα ή διαβατήριο). Επίσης καθόλη την διάρκεια του σεμιναρίου η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική.
Σας περίμενουμε όλους την Δευτέρα 14 Μάρτιου στις 17:00 στο σχολείο μας.
Εισόδος απο την οδό Αττικής.
Με εκτίμηση ,
ΔΣ Συλλόγου γονέων & κηδεμόνων