«Ασφαλής πλοήγηση στο διαδίκτυο» Ενημερωτική τηλεδιάσκεψη από την Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος

Αγαπητοί γονείς και μαθητές,

σας ενημερώνουμε ότι για τις 15/04/2021 και ώρα 14:10 έως 15:10 θα υπάρξει αναδιαμόρφωση του εξ αποστάσεως προγράμματος διδασκαλίας για τα τρία τμήματα της ΣΤ’ τάξης του σχολείου μας, καθώς την ημέρα εκείνη θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική τηλεδιάσκεψη από αρμόδιο αξιωματικό της Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος, πάνω σε θέματα ασφαλούς πλοήγησης στο διαδίκτυο.

Την ενημερωτική τηλεδιάσκεψη θα παρακολουθήσουν όλοι οι μαθητές της ΣΤ’ τάξης την συγκεκριμένη ημέρα και ώρα, σε σύνδεσμο webex που σας έχει αποσταλεί με email.

Μετά το πέρας της τηλεδιάσκεψης το πρόγραμμα της ημέρας θα συνεχιστεί κανονικά μέχρι τη λήξη του.

Θειόπουλος Κωνσταντίνος