Ενημερωτικό σημείωμα για μαθητές Δ’ και ΣΤ’ τάξης (ολοήμερο)

Σας ενημερώνουμε ότι από την Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 2020 θα ξεκινήσει το ολοήμερο πρόγραμμα για τους μαθητές/τριες της Δ΄ και ΣΤ΄ τάξης που έχουν κάνει σχετική αίτηση οι γονείς τους για την εγγραφή τους στο ολοήμερο.

Οι ώρες αποχώρησης (που μπορούν να πάρουν οι γονείς τα παιδιά ) είναι στις 3.00 μ.μ. και στις 4.00 μ.μ.)

Το ωράριο του ολοήμερου προγράμματος είναι από τη λήξη των μαθημάτων στο πρωινό πρόγραμμα έως στις 4.00 μ.μ.)

Τα παιδιά θα αποχωρούν από την οδό Αττικής, όπου και θα τα παραλαμβάνετε (ενδεχομένως να υπάρξει κάποια τροποποίηση στον χώρο εξόδου, εάν χρειαστεί αργότερα, για την οποία θα ενημερωθείτε έγκαιρα με ενημερωτικό σημείωμα).

Ως προς τη σίτιση, τα παιδιά μπορούν να φέρνουν κρύα σάντουιτς ή το μπολάκι με το φαγητό τους, ένα πετσετάκι, πιρούνι ή/και κουτάλι).

Εάν έχετε κάποιο ερώτημα σχετικό μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλέφωνα του σχολείου (210- 9611311, 210-9637840).

Ευχαριστώ

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ