Ανακοίνωση από Σύλλογο γονέων & κηδεμόνων 11ου Δημοτικού Σχολείου Γλυφάδας

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες μαθητών/τριών ,

Στο πλαίσιο της λειτουργικότερης επικοινωνίας του συλλόγου γονέων & κηδεμόνων με όλους τους γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας , σας παρακαλούμε, εάν το επιθυμείτε, να συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας ώστε να μπορούμε να σας επικοινωνούμε θέματα και ενέργειες που πραγματοποιεί ο σύλλογος και αφορούν το σχολείο και τα παιδιά μας.

Την φόρμα την συμπληρώνετε πατώντας εδώ:

Λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών που έχουν διαμορφωθεί, η ηλεκτρονική επικοινωνία είναι το πιο εύχρηστο μέσο ώστε όλοι μας να είμαστε άμεσα ενημερωμένοι για τα δρώμενα στο σχολείο αλλά και για τις ενέργειες που ο σύλλογος θα κάνει μέσα στην χρονιά αυτή.

Τέλος , να τονίσουμε ότι τα προσωπικά δεδομένα που συλλέγονται στην παραπάνω φόρμα θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά και μόνο από τον Σύλλογο γονέων & κηδεμόνων του σχολείου μας για τις ανάγκες της επικοινωνίας με τους  γονείς και κηδεμόνες.

Καλή Σχολική Χρονιά, καλή δύναμη σε όλους και θέλουμε όλους τους γονείς δίπλα μας ώστε μαζί να συνεχίσουμε να κάνουμε ενέργειες για το σχολείο και τα παιδία μας!!

Με εκτίμηση,

ΔΣ Συλλόγου Γονέων & κηδεμόνων