Ενημέρωση Γονέων & παράδοση Ελέγχων Προόδου για το Β’ Τρίμηνο

Αγαπητοί γονείς την Πέμπτη 11 Ιουνίου 2020 θα δοθούν στους μαθητές/τριες του σχολείου μας της Α΄ ομάδας οι έλεγχοι Προόδου Β΄ τριμήνου και την Παρασκευή 12 Ιουνίου 2020 στους μαθητές/τριες της Β΄ ομάδας σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο στην τσάντα τους.

Όσο αφορά στους μαθητές/τριες που απουσιάζουν, μπορούν να προσέρχονται οι γονείς τους, έπειτα από τηλεφωνική συνεννόηση με το σχολείο (210-9611311, 210-9637840), καθημερινά τις εργάσιμες ημέρες από τη 1.30 μ.μ. έως τις 2.00 μ.μ.

Όσο αφορά, στην ενημέρωση των γονέων που τα παιδιά τους είναι στην Α΄ και Β΄ τάξη, θα επικοινωνήσουν μαζί τους τηλεφωνικά οι υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί των τάξεων έως και την Τετάρτη 17 Ιουνίου 2020.

Εάν επιθυμείτε να ενημερωθείτε από τους εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων ή με οποιονδήποτε άλλον εκπαιδευτικό, μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με το σχολείο τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Σας ευχαριστούμε

Η ΔΙΕΘΥΝΤΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ