Πρόσκληση για υποστήριξη εγγραφής μαθητών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο

Παρακαλούνται οι γονείς που δεν έχουν εγγράψει τα παιδιά τους στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο και το επιθυμούν, αλλά για λόγους δυσκολίας δεν μπορούν να το εγγράψουν, έαν θέλουν, μπορούν  να στείλουν μήνυμα  στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Γλυφάδας (mail@11dim-glyfad.att.sch.gr) με θέμα: «ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ ΣΤΟ Π.Σ.Δ» με προθεσμία έως και τη Δευτέρα 6/4/2020.
Στο μήνυμα σας θα αναφέρετε ότι θα επιθυμούσατε να εγγράψουμε εμείς και συγκεκριμένα η Διευθύντρια στο Π.Σ.Δ. το παιδί σας και θα αναγράψετε το email σας και το ονοματεπώνυμό σας για να στείλουμε απάντηση.
Επίσης, οι πλατφόρμες των εκπαιδευτικών όλων των τμημάτων είναι αναρτημένες στην αρχική σελίδα του 11ου Δημοτικού Σχολείου Γλυφάδας στην 1η και 2η σελίδα του ιστότοπου.
Τέλος, σας υπενθυμίζω να κοιτάτε και τα spam στο e-mail σας, μήπως κάποιο μήνυμα από το σχολείο μας, έχει σταλεί εκεί.
Ευχαριστώ

Κουταλέλη Ελένη